Poskytujeme tie najlepšie služby pre váš trávnik
Bulharská 35, 917 01 Trnava
033 53 40 301
SK UA RU

Postup pri vypracovaní projektu

1. Kontaktujte nás. Ak máte záujem o vypracovanie projektovej dokumentácie, resp. cenovú ponuku na spracovanie projektovej dokumentácie kontaktujte nás na zahrady@engo.sk alebo na telefónnych číslach 033 590 72 73 a 0903 458 033 alebo nás navštívte osobne na adrese:

 

ENGO, s.r.o., Bulharská 35, 917 01 Trnava

 

2. Zašleme vám dotazník, v ktorom uvediete základné údaje ako poloha, výmera a stav vašej záhrady a vaše budúce využitie záhrady a približná predstava jej riešenia a použitých prvkov. Súčasťou dotazníka je aj cenník spracovania projektovej dokumetácie. Vyplnený dotazník odošlite na hore uvedený email alebo adresu. Dotazník je rovnako dostupný aj tu.

3. Po zaslaní dotazníka vás kontaktuje náš zamestnanec, ktorý s vami dohodne osobnú konzultáciu priamo na vašej záhrade. Vašu záhradu zameria, pripraví podrobnú fotodokumetáciu a odkonzultuje s vami osobne všetky vaše predstavy a požiadavky.

4. Zamestanec vám po vzájomnej dohode zašle Zmluvu o vykonaní diela a predfaktúru na zálohu dohodnutú na osobnom stretnutí.

5. Do dvoch týždňov alebo po dohode v inom časovom termíne od uhradenia zálohy vám odovzdáme návrh v pôdoryse a vizualizácie na konzultáciu a pripomienkovanie.

6. Spracujeme finálnu podobu projektu - návrh v pôdoryse, vizualizácie, osadzovací plán, rozpis rastlín, údržbový plán.

7. Vyplatenie zvyšnej sumy za projektovú dokumentáciu pri odovzdávaní projektu.

8. V prípade záujmu dohodnutie termínu a podmienok realizácie, podpísanie zmluvy o dielo.

 

Ceny projektovej dokumentácie na vyžiadanie TU.

vypracovanie-projektu (1) vypracovanie-projektu (2) vypracovanie-projektu (3) vypracovanie-projektu (4) vypracovanie-projektu (5) vypracovanie-projektu (6) vypracovanie-projektu (7) vypracovanie-projektu (8) vypracovanie-projektu (9) vypracovanie-projektu (10) vypracovanie-projektu (11) vypracovanie-projektu (12) vypracovanie-projektu (13) vypracovanie-projektu (14) vypracovanie-projektu (15) vypracovanie-projektu (16) vypracovanie-projektu (17) vypracovanie-projektu (18)   

SK UA RU